Vergi Denetim Araçları


1) 7326 Sayılı Kanun kapsamında matrah artırımı hesaplama Excel belgesi eklendi. Mali Müşavir Murat ÇARDAKKAYA`ya teşekkürler. 2) Birçok mini program harici program haline getirildi.

Merhaba

Muhasebe, E-Denetim- Rapor, Hesaplama, Analizler, Bilgiler, Araçlar

Amaç; vergi denetim elemanı, serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM), yeminli mali müşavir (YMM), bağımsız denetçi görevleri için işleme ve denetime yardımcı araçlar sağlamaktır.

Bu program mini programlar başlığı ile dağıtılan programlar ile henüz dağıtıma verilmeyen diğer modüllerin bir araya toplanmış halidir. Eski TMG programının günümüz teknolojisine uyarlanan ve daha geliştirilmiş farklı isimli sürümüdür.

Fiyatlandırma Politikası

Bu programda ücretsiz sunulan modülleri ömür boyu ücretsiz olarak kullanmaya devam etmek mümkündür. Ücretsiz kullanım lisans işlemleri için buraya tıklayınız.

Sadece üç modülün (bunlar: enflasyon düzeltmesi, mali tablolar analizi ve e-denetim) belirlenen kullanıcılara (bunlar: GVK Md. 94`de sayılanlar: örneğin; SMMM, YMMM, Bağımsız Denetçi, vb.) kullandırılması belirli bir kiralama ücreti karşılığında mümkün bulunmaktadır. Bu üç modül için güncel fiyatlar tetkik sayfalarında yer almaktadır.

Programa katkısı olanların ömür boyu lisanslama işlemleri için ise buraya tıklayınız.

Özellikler

Program interaktif yardım modülüyle donatılmıştır. Program start-up bir proje olup gelişimi devam etmektedir. Programın kronolojisini program içinden "Yardım - Programın Gelişimi" menüsünden sürüm notları ile birlikte görebilirsiniz.

Programın bu sürümüne kadar yapılan modüller aşağıda belirtilmektedir.

Muhasebe

Tekdüzen Hesap Planı, Örnek Yevmiye Kayıtları, KDV Kısmi Tevkifatlı Fatura, Binek Oto Kısıtlamaları, Enflasyon Düzeltmesi.

e-Denetim

e-Denetim Çalışması, e-Defter ön izleme, e-Belge görüntüleyici.

Raporlar

Rezerve ayrılmıştır. İlerde YMM, SMMM ve Bağımsız Denetçi raporları için kullanılacaktır.

Hesaplamalar

Mini Bordro, Adatlandırma Sihirbazı, Kesintiler ve KDV, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Gelir / Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi (Gelir / Kurumlar), Gecikme faizi, Gecikme-İzah-Pişmanlık Zammı, Tüccar Sınıfı Belirleme, Usulsüzlük Cezaları

Analizler

Benford Analizi, Mali Tablolar Analizi (Yatay Analiz, Dikey Analiz, Oran Analizi-Rasyolar)

Bilgiler

Maktu Bilgiler, Döviz Kurları, NACE II Faaliyet Kodları, Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksleri, Tüketici Fiyat Endeksleri, Vergi Kodları, Vergi Dairesi Saymanlık Kodları, Fire-Zayiat-Randıman

Araçlar

Fon Müziği Dinleticisi, Karekod Okuyucu-Oluşturucu, Format Dönüştürücü, Resim Türetici, Güvenli Silme (Unerase, undelete, recovery vb. yapılamaz), Hash Değerleri, Bilgisayar Bilgileri.

    Okuma: 9.379

      

Özet Bilgiler

  • Lisans Bedeli 0-?? TL
  • Boyut479 KB
  • Versiyon4.17.6.2021
  • Güncelleme17 Haziran 2021
  • SistemWindows 10 (32-64 Bit)