Gelir / Kurumlar Vergisi

Gelir

Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama

Gelir-kurumlar vergisi hesaplama programı. 2007 Yılından günümüze beyan edilen matrah üzerinden tarhı gereken gelir-kurumlar vergilerini hesaplar.

Bulunan matrah farkı veya kendiğinden pişmanlıkla verilen yahut izaha davet sonrasına verilen beyannameler üzerinden ilave tarhı gereken gelir vergisi ile tekerrür (yüzde 50 artırım) ve katsayı (tek kat, 3 kat, yüzde 50, yüzde 20) uygulamalarına göre vergi ziyaı cezasını da hesaplar. Bu terimlerin ne anlama geldiği konusunda dahili yardım penceresini destekler.

Ücret gelirleri için farklı belirlenen tarifeyi destekler.

Bu parça, bu ve benzeri bir çok hesaplama, mevzuat, araç ve listenin güncel, sınırsız ve kısıtlanmadan bir arada sunulduğu Merhaba (Mali Müşavir Araçları) isimli programın bir parçasıdır. Merhaba programını indirmek için , tetkik etmek için tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama, aynı zamanda aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar ücretsiz olup bazı özellikleri sınırlı, kısıtlanmış olabilir veya güncel olmayabilirler. Ancak çalışmaları için internet bağlantısı aramazlar. Mini program olarak indirmek isterseniz indir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Ücretsiz Mini Programlarımız...

    Okuma: 381