Medya Oynatıcı

Medya Player
Mini donma sorunları için internet radyo ve televizyonlarına internet radyo ve televizyonlarına "Gömülü Edge" desteği eklendi

Medya Oynatıcı

Çalışırken geri planda müzik dinlemeyi seven meslek mensupları için geliştirildi. Kullanımı oldukça basit, sade, az bellek kullanan ve bilgisayarı işlemci açısından yormayan özellikleriyle bu program medya dosyalarını oynatmak için kodlandı. Programla yerel medya dosyalarınızı (ses, müzik, video vb.) oynatabileceğiniz gibi internet üzerinden yayın yapan radyoları dinleyebilir veya televizyonları izleyebilirsiniz. Desteklenen dosya formatları şöyle:".asf", ".wma", ".wmv", ".wm", ".asx", ".wax", ".wvx", ".wmx", ".wpl", ".dvr-ms",".wmd",".avi",".mpg", ".mpeg", ".m1v", ".mp2", ".mp3", ".mpa", ".mpe", ".m3u", ".mid", ".midi", ".rmi",".aif", ".aifc", ".aiff",".au", ".snd",".wav", ".cda", ".ivf", ".wmz", ".wms", ".mov",".m4a", ".mp4", ".m4v", ".mp4v", ".3g2", ".3gp2", ".3gp", ".3gpp", ".aac", ".adt", ".adts", ".m2ts",".flac"

Her düğmenin üzerinde biraz bekleyince gösterilen hatırlatıcı kısa bilgiler vardır.

Yerel liste boş bırakılmış, radyo ve TV listesi olarak varsayılan bir liste sunulmuştur. Bu listelere eklemeler, çıkarmalar, tamamen silme işlemlerini uygulayabilirsiniz. Program çıkışta listeyi ve nerede kaldığınız otomatik kaydedecektir. Tekrar başlayınca eğer yerel dosya oynatıyorsanız kaldığınız yerden devam edecektir.

Internet radyo ve televizyonlarını eklemek için arama motorlarında \"Güncel TV Url Adresleri\" araması yapabilirsiniz. İsim ve Url bilgileri girildikten sonra aktif hale gelen + düğmesi ile bu istasyonları listeye ekleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman İlk Liste düğmesine tıklayarak varsayılan listeye geri de dönebilirsiniz.

Radyo ve TV`lerde Burası seçeneği minik de olsa donmalar yaşatabilir bunun yerine Varsayılan Gezgin veya Gömülü Egde tercih edebilirsiniz. Gömülü Edge seçeneği için sisteminizde son versiyon (versiyon 91 ve üstü) Edge kurulu olması gerekir, eğer yüklü değilse buradan indirip kurabilirsiniz.

Ekran boyunu, formun sağ alt köşesinde bulunan boyutlandırma nesnesi ile ayarlayabilirsiniz.

TV`lerde tam ekran için Burası seçeneği ile izleme yaparken ekranın solunda bulunan tam ekran seçeneğini kullanabilirsiniz. Diğer seçeneklerde tam ekran için ise gösterim ekranının içinde sağ alt köşede görülen ilgili düğmeye basınız.

Bu parça, bu ve benzeri bir çok hesaplama, mevzuat, araç ve listenin güncel, sınırsız ve kısıtlanmadan bir arada sunulduğu Merhaba (Vergi Denetim Araçları) isimli programın bir parçasıdır. Merhaba programını indirmek için Merhaba İndir, tetkik etmek için Merhaba Tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama, masaüstü programı olup sadece Windows (Windows 10, Windows 7 vb.) işletim sisteminde çalışır, cep telefonlarında çalışmaz. Aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar ücretsiz olup bazı özellikleri sınırlı, kısıtlanmış olabilir veya güncel olmayabilirler. Ancak çalışmaları için lisans, üyelik, internet bağlantısı, vb.özellikler aramazlar. İndirmek isterseniz Medya Oynatıcı İndir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Ücretsiz Mini Programlarımız...

    Okuma: 2.272