Yapışkan Notlar

Notlar
64 Bit olarak yeniden derlendi

Yapışkan Notlar

“Yapışkan Notlar” daha sonra bir şeyler hatırlamak isteyenler için ücretsiz bir masaüstü not tutma uygulamasıdır. Eskiden bu özellik Windows içinde gömülü (sticky notes) olarak geliyordu. Şimdi ise dükkandan indirmek gerekir.

Notlarınızın masaüstünde rengini, saydamlığını, fontunu ayarlamanıza olanak sağlayan program sisteminizi yormadan notlar tutmanızı sağlar.

Yapışkan Notlar ile notlar oluşturabilir, silebilir, sağ tıklayarak metin biçimlendirme yapabilir, masaüstüne yapıştırabilir, serbestçe hareket ettirebilir, boyutlarını değiştirebilir, başlık ekleyebilir, alarm kurabilirsiniz.

Daha fazla seçenek için sistem tepsisi simgesini tıklayın. Sistem tepsisi simgesine çift tıklandığında, yeni bir yapışkan eklenir. Sistem tepsisi simgesine sağ tıklamak, tüm yapışkan notların gösterilmesi, varsayılan ayarlar veya uygulamadan çıkılması gibi seçenekleri gösterir.

Başka bir programda çalışırken bir yapıştırıcıya başvurmanız gerektiğinde kullanım kolaylığı için tüm pencerelerin üzerinde öne çıkar gibi daha fazla seçenek için her bir yapıştırıcıya sağ tıklayabilirsiniz.

Program Türkçe’miz yanında İngilizce ara yüzü desteğine de sahiptir.

    Okuma: 4.004

      

Özet Bilgiler

  • Lisans Bedeli Ücretsiz
  • Boyut148 KB
  • Versiyon1.15.1.2021
  • Güncelleme04 Şubat 2020
  • SistemWindows 10 (64 Bit)