Merhaba Programı

Merhaba Programı

Merhaba programı güncellendi. Programın bu versiyonunda; a) TC Merkez Bankası tarafından ilan edilen 2009-2019 yılları sektör bilançoları alt yapısı başlama kodları yazıldı. b) Muhasebe bölümünde Enflasyon Düzeltmesi Sihirbazı modülünde iyileştirmeler yapıldı.

Muhasebe, E-Defter- Raporlar, Hesaplama, Analizler, Bilgiler, Araçlar

Amaç; Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM), Yeminli Mali Müşavir (YMM), Bağımsız Denetçi unvanları için mesleğe yardımcı araçlar sağlamaktır.

Bu program mini programlar başlığı ile dağıtılan programlar ile henüz dağıtıma verilmeyen diğer modüllerin bir araya toplanmış halidir. Eski TMG programının günümüz teknolojisine uyarlananan ve daha geliştirilmiş farklı isimli sürümüdür.

Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlandırma politikası ve güncel kampanya fiyatları için buraya tıklayınız.

Özellikler

Program interaktif yardım modülüyle donatılmıştır. Program start-up bir proje olup gelişimi devam etmektedir. Programın kronolojisini program içinden "Yardım - Programın Gelişimi" menüsünden sürüm notları ile birlikte görebilirsiniz. Geri bildirim, görüş ve önerileriniz memnuniyetle karşılanacak, ücretsiz abonelik yanında katkıda bulunanlar bölümünde adınıza da yer verilecektir.

Programın bu sürümüne kadar yapılan modüller aşağıda belirtilmektedir.

Muhasebe

Binek Oto Kısıtlamaları, Mali Tablo Verileri, Enflasyon Düzeltmesi, Tekdüzen Hesap Planı, Örnek Yevmiye Kayıtları

e-Defter

e-Yevmiye işlemleri, e-Defter işlemleri, e-Defter ön izleme, e-Fatura işlemleri, e-Belge görüntüleyici.

Raporlar

Geçici Vergi (Gelir / Kurumlar) otomatik rapor üretimi

Hesaplamalar

Mini Bordro, Adatlandırma Sihirbazı, Kesintiler ve KDV, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Gelir / Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi (Gelir / Kurumlar), Gecikme faizi, Gecikme-İzah-Pişmanlık Zammı, Tüccar Sınıfı Belirleme, Usulsüzlük Cezaları, YMM Tasdik Ücreti, SMMM Ücretleri, Tahkim Hakem Ücretleri.

Analizler

Benford Analizi, Yatay Analiz (Karşılaştırmalı Tablolar Analizi), Dikey Analiz (Yüzdeler Yöntemiyle Analiz), Oran Analizleri (Rasyolar)

Bilgiler

Maktu Bilgiler, Kanun-Kitap-Rehber-Broşür, Ceza Kanunları

Listeler

NACE II Faaliyet Kodları, Vergi Kodları, Vergi Dairesi Saymanlık Kodları, TCMB Döviz Kurları, Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksleri, Tüketici Fiyat Endeksleri, Fire-Zayiat-Randıman.

Araçlar

Fon Müziği Dinleticisi, Format Dönüştürücü, Resim Türetici, Güvenli Silme (Unerase, undelete, recovery vb. yapılamaz), Data Transfer, Hash Değerleri, Bilgisayar Bilgileri.

      

Özet Bilgiler