Vergi Denetim Araçları


Yeniden değerleme (VUK mükerrer madde 298/Ç uyarınca) eklendi.

Merhaba

Muhasebe, E-Denetim- Rapor, Hesaplama, Analizler, Bilgiler, Araçlar

Amaç; vergi denetim elemanı, serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM), yeminli mali müşavir (YMM), bağımsız denetçi görevleri için işleme ve denetime yardımcı araçlar sağlamaktır.

Bu program mini programlar başlığı ile dağıtılan programlar ile henüz dağıtıma verilmeyen diğer modüllerin bir araya toplanmış halidir. Eski TMG programının günümüz teknolojisine uyarlanan ve daha geliştirilmiş farklı isimli sürümüdür.

Program interaktif yardım modülüyle donatılmıştır. Program start-up bir proje olup gelişimi devam etmektedir. Programın, sürüm tarihleri itibarıyla gelişimini gelişim bağlantısından, program hakkında yapılan yorumları yorumlar bağlantısından, program hakkında bilgi almak üzere programı kullananları referanslar bağlantısından, projemize katkıda bulunanları katkı bağlantısından görebilirsiniz.

Programın bu sürümüne kadar yapılan modüller aşağıda belirtilmektedir.

Muhasebe

Kur Korumalı Mevduat (25/2/2022 Sonrası), Kur Korumalı Mevduat (25/2/2022 ve Öncesi), Enflasyon Düzeltmesi, Yeniden Değerleme (VUK Geçici 32. Madde), Yeniden Değerleme (VUK Geçici 31. Madde-7326), Tekdüzen Hesap Planı, Örnek Yevmiye Kayıtları, Tekdüzen Hesap Planı, Binek Oto Kısıtlamaları, Finansman Gider Kısıtlaması, KDV Kısmi Tevkifatlı Fatura,

e-Denetim

e-Denetim Çalışması, e-Defter ön izleme, e-Belge görüntüleyici, DBS üretimi *.pdf dosya okuyucu.

Raporlar

Mali tablo analiz raporları.

Diğerleri: Yapım aşamasında. Rezerve ayrılmıştır. İlerde YMM, SMMM ve Bağımsız Denetçi raporları için kullanılacaktır.

Hesaplamalar

Amortisman Hesap Makinesi, Enflasyon Düzeltmesi Hesap Makinesi, Mini Bordro, Adatlandırma Sihirbazı, Kesintiler ve KDV, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Gelir / Kurumlar Vergisi, İndirimli Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi (Gelir / Kurumlar), Gecikme faizi, Gecikme-İzah-Pişmanlık Zammı, Tüccar Sınıfı Belirleme, Usulsüzlük Cezaları

Analizler

Benford Analizi, Mali Tablolar Analizi (Yatay Analiz, Dikey Analiz, Oran Analizi-Rasyolar)

Bilgiler

Maktu Bilgiler, Döviz Kurları, NACE II Faaliyet Kodları, Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksleri, Tüketici Fiyat Endeksleri, Vergi Kodları, Vergi Dairesi Saymanlık Kodları, Fire-Zayiat-Randıman

Araçlar

Fon Müziği Dinleticisi, Karekod Okuyucu-Oluşturucu, Format Dönüştürücü, Resim Türetici, Şifre Yöneticisi, Güvenli Silme (Unerase, undelete, recovery vb. yapılamaz), Hash Değerleri, Bilgisayar Bilgileri.

Fiyatlandırma

Bu program ücretlidir, lisans alınmadan önce 5 kullanımlık test yapılması mümkündür. Daha sonra, belirlenen kullanıcılara (bunlar: GVK Md. 94`de sayılanlar: örneğin; SMMM, YMMM, Bağımsız Denetçi, vb.) kullandırılması belirli bir kiralama ücreti karşılığında mümkün bulunmaktadır. Seçilecek modüller için güncel fiyatlar programın "Yardım/Abonelik İşlemleri" menüsünde yer almaktadır.

26 Haziran 2022 Tarihinden itibaren geçerli fiyat listesi için buraya tıklayınız.

Kiralama konusunda sık sorulan soruları okumak için buraya tıklayınız.

    Okuma: 15.686

      

Özet Bilgiler