Motorlu Taşıtlar Vergisi

Mtv
MTV Programı 2021 yılı tarifesi yüklenerek güncellendi.

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplamak amacıyla kullanıma sunulan programın bazı özellikleri aşağıdaki gibidir:

1) Yeni ve eski vergileme sistemini desteklemektedir. Buna göre 2005 yılından günümüze kadar tüm motorlu taşıtlar vergilerini hesaplayabilirsiniz.

2) Kara, deniz ve hava taşıtlarının tümünün Motorlu Taşıtlar Vergisini hesaplamaktadır.

3) Yaşı hesaplamak kullanıcı için sorun olmamaktadır. Program kullanıcısı ruhsatta yazılı modeli girdiğinde, taşıt yaşı otomatik hesaplanmaktadır.

4) Taksit tarihlerini göstermektedir.

5) Kasko değerleriyle kıyaslama yapabilmektedir.

6) Taşıt tanımlarını göstermektedir.

Bu parça, bu ve benzeri bir çok hesaplama, mevzuat, araç ve listenin güncel, sınırsız ve kısıtlanmadan bir arada sunulduğu Merhaba (Vergi Denetim Araçları) isimli programın bir parçasıdır. Merhaba programını indirmek için Merhaba İndir, tetkik etmek için Merhaba Tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama, masaüstü programı olup sadece Windows (Windows 10, Windows 7 vb.) işletim sisteminde çalışır, cep telefonlarında çalışmaz. Aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar ücretsiz olup bazı özellikleri sınırlı, kısıtlanmış olabilir veya güncel olmayabilirler. Ancak çalışmaları için lisans, üyelik, internet bağlantısı, vb.özellikler aramazlar. İndirmek isterseniz Motorlu Taşıtlar Vergisi İndir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Ücretsiz Mini Programlarımız...

    Okuma: 20.415