Motorlu Taşıtlar Vergisi

Mtv
2023 MTV Tarifesi işlendi.

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplamak amacıyla kullanıma sunulan programın bazı özellikleri aşağıdaki gibidir:

1) Yeni ve eski vergileme sistemini desteklemektedir. Buna göre 2005 yılından günümüze kadar tüm motorlu taşıtlar vergilerini hesaplayabilirsiniz.

2) Kara, deniz ve hava taşıtlarının tümünün Motorlu Taşıtlar Vergisini hesaplamaktadır.

3) Yaşı hesaplamak kullanıcı için sorun olmamaktadır. Program kullanıcısı ruhsatta yazılı modeli girdiğinde, taşıt yaşı otomatik hesaplanmaktadır.

4) Taksit tarihlerini göstermektedir.

5) Kasko değerleriyle kıyaslama yapabilmektedir.

6) Taşıt tanımlarını göstermektedir.

Kiralama İşlemleri

Bu program ücretlidir. Programın test edilmesi için verilen 5 kullanım hakkı bittiğinde ve programı kullanmaya devam etmek istiyorsanız kiralama yapmanız gerekecektir. Kiralama işlemleri kılavuzunu okumak için buraya tıklayınız.

Kiralama konusunda sık sorulan soruları okumak için buraya tıklayınız.

Bu uygulama, masaüstü programı olup sadece Windows (Windows 10, Windows 7 vb.) işletim sisteminde çalışır, cep telefonlarında çalışmaz. Bu ve benzeri bir çok mini uygulama Merhaba (Denetim Araçları) isimli tek bir program içinde sunulmaktadır. Merhaba programını indirmek için Merhaba İndir, tetkik etmek için Merhaba Tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar tanıtım amaçlı olup sizi "Merhaba" programını kullanmaya yönlendirebilirler. Mini program olarak indirmek ve kullanmak isterseniz Motorlu Taşıtlar Vergisi İndir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Mini Programlarımız...

    Okuma: 23.205