Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama

Gelir
Tekerrür uygulamasındaki değişiklik kodlandı, 2022 tarifesi işlendi.

Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama

Gelir-kurumlar vergisi hesaplama programı. 2007 Yılından günümüze beyan edilen matrah üzerinden tarhı gereken gelir-kurumlar vergilerini hesaplar.

Bulunan matrah farkı veya kendiğinden pişmanlıkla verilen yahut izaha davet sonrasına verilen beyannameler üzerinden ilave tarhı gereken gelir vergisi ile tekerrür (yüzde 50 artırım) ve katsayı (tek kat, 3 kat, yüzde 50, yüzde 20) uygulamalarına göre vergi ziyaı cezasını da hesaplar. Bu terimlerin ne anlama geldiği konusunda dahili yardım penceresini destekler.

Ücret gelirleri için farklı belirlenen tarifeyi destekler.

Bu uygulama, masaüstü programı olup sadece Windows (Windows 10, Windows 7 vb.) işletim sisteminde çalışır, cep telefonlarında çalışmaz. Bu ve benzeri bir çok mini uygulama Merhaba (Denetim Araçları) isimli tek bir program içinde sunulmaktadır. Merhaba programını indirmek için Merhaba İndir, tetkik etmek için Merhaba Tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar tanıtım amaçlı olup sizi "Merhaba" programını kullanmaya yönlendirebilirler. Mini program olarak indirmek ve kullanmak isterseniz Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama İndir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Mini Programlarımız...

    Okuma: 3.409