Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama

Gelir
GV-KV Programı güncellendi. Programın bu versiyonunda; 2021 yılı tarifesi işlendi.

Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama

Gelir-kurumlar vergisi hesaplama programı. 2007 Yılından günümüze beyan edilen matrah üzerinden tarhı gereken gelir-kurumlar vergilerini hesaplar.

Bulunan matrah farkı veya kendiğinden pişmanlıkla verilen yahut izaha davet sonrasına verilen beyannameler üzerinden ilave tarhı gereken gelir vergisi ile tekerrür (yüzde 50 artırım) ve katsayı (tek kat, 3 kat, yüzde 50, yüzde 20) uygulamalarına göre vergi ziyaı cezasını da hesaplar. Bu terimlerin ne anlama geldiği konusunda dahili yardım penceresini destekler.

Ücret gelirleri için farklı belirlenen tarifeyi destekler.

Bu parça, bu ve benzeri bir çok hesaplama, mevzuat, araç ve listenin güncel, sınırsız ve kısıtlanmadan bir arada sunulduğu Merhaba (Vergi Denetim Araçları) isimli programın bir parçasıdır. Merhaba programını indirmek için Merhaba İndir, tetkik etmek için Merhaba Tetkik bağlantısına tıklayınız.

Bu uygulama, masaüstü programı olup sadece Windows (Windows 10, Windows 7 vb.) işletim sisteminde çalışır, cep telefonlarında çalışmaz. Aşağıda listelenen benzerleri gibi, mini program olarak da dağıtılmaktadır. Mini programlar ücretsiz olup bazı özellikleri sınırlı, kısıtlanmış olabilir veya güncel olmayabilirler. Ancak çalışmaları için lisans, üyelik, internet bağlantısı, vb.özellikler aramazlar. İndirmek isterseniz Gelir-Kurumlar Vergisi Hesaplama İndir bağlantısına tıklayınız.

Diğer Ücretsiz Mini Programlarımız...

    Okuma: 1.689