Oturum Açmadınız!

Bazı mini programları indirmek için oturum açmanız gerekir! "Merhaba" programı içinde yer alan modüllerin mini programa dönüştürülmüş olanlarının sadece "Merhaba" programı kullanıcıları tarafından indirilmesine izin verilmektedir.

Sayfanın sağ üst kısmında yer alan "Oturum Aç" düğmesine tıklayarak TC Kimlik numaranızı ve "Merhaba" programı için belirlediğiniz şifrenizi girerek oturum açınız.

Nasıl Kayıt Olunur?

Kayıt, "Merhaba" programı vasıtasıyla yapılmaktadır. "Merhaba" programı kullanıcısı değilseniz önce "Merhaba" programını indirip kurmanız gerekir.

Şifre Hatırlatma

Şifre hatırlatma, "Merhaba" programı vasıtasıyla yapılmaktadır. "Merhaba" programı kullanıcısı değilseniz önce "Merhaba" programını indirip kurmanız gerekir.

Sistem Gereksinimleri

Program, hedef bilgisayarda Word ve Excel'in kurulu olması ve geçerli bir internet bağlantısı bulunmasına gereksinim duyar. Bunun yanında, abonelik işlemleri için; a) doğru bir TC Kimlik numarası ile b) geçerli bir elektronik ileti adresi de gerekmektedir. Bütün bu koşulları sağlamakla beraber, bilgisayarınıza program kurulmasının yasaklanmış olmaması vb. benzeri sıkıntıların da olmaması gerekir.

Merhaba Programı

"Merhaba" programını, başlıkta bulunan "İndir" menüsünden indirebilir, "Programlar" menüsünden tetkik edebilirsiniz.

Merhaba programı, kamu çalışanları, öğretmenler ve öğrenciler için ücretsiz olmakla beraber YMM, SMMM, Bağımsız Denetçi görevleri için telif hakları korunmuş ücretli bir yazılımdır. Kampanya fiyatlarının tetkiki için buraya tıklayınız.

Sizin için uygun bir seçim olduğunu düşünüyorsanız, programı indirmek için buraya, tetkik etmek için buraya tıklayınız.